Geregistreerd: 12 mei 2012 22:22 Berichten: 10 Woonplaats: Bergen op Zoom
Trainz Versie: 2010EE
Hallo mensen,
Ik heb na een duwtje in de goeie richting van stevado me begeven bij de content creator 'plus'
Ik heb hierbij (meerdere) pogingen gedaan engines aan te passen, dit ging met succes op (bijvoorbeeld de 2401), althans totdat ik Trainz 2010 opstarte en merkte dat de complete loc niet meer beschikbaar was. Na meerdere pogingen te kijken waar het mis ging heb ik het volgende (zonder voortgang) geprobeerd:
Verschillende engines plaatsen (engine 2600 in 2401, engine 2200 in 2401). Andere loc engines aanpassen (engine 2801 in 2530) en nog veel meer...
tot op heden is het dus niet gelukt om de content te laten weergeven na een 'succesvolle' aanpassing en alles goed te hebben opgeslagen.
korte samenvatting van wat ik gedaan heb:
De hele handleiding van dit forum geraadpleegd en tot op details goed opgevolgd. Dit geprobeerd met andere loc's en engines. Alles elke keer opgeslagen zonder fouten.
Als iemand mij zou kunnen helpen zou je me er een groot plezier mee doen
hallo dreadtania, heb je al geprobeerd met de originele engine terug te zetten en kijken of die lok het dan wel doet. dan zit er een fout in jouw config file. heb je het goede kuidnr. goed weggeschreven in het config van de lok. effe goed controleren. succes en vr.groet, willem
Geregistreerd: 12 mei 2012 22:22 Berichten: 10 Woonplaats: Bergen op Zoom
Trainz Versie: 2010EE
Hallo Willem,
Het is in feite een lachertje aangezien ik weet wat er fout ging.
Zodra ik CCP open en de boel aanpas slaat hij hem op als bijvoorbeeld NS_2401 waar het hier dus fout gaat is dat ik geen rekening hou met de lage streep (_) als ik op Trainz: 'ns 2401' intyp. Ik kwam er net achter toen ik een reeds eerder geplaatste 2401 aanklikte om deze op te zoeken op de lijst en hem dus vond onder de naam NS_2401 ipv NS 2401.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen