Geregistreerd: 03 nov 2013 20:17 Berichten: 47 Woonplaats: Den Haag
Trainz Versie: 2010EE
De stootjukken van fokkeb, als je daar tegen aanrijdt dan stopt je voertuig en kan het niet verder. Bij de buffers nieuw van remonremmers kan je er doorheen rijden.
Nu had ik het voor elkaar gekregen om de buffers van remonremmers ook stopt klaar te maken maar ik ben vergeten hoe dat moest.
Geregistreerd: 03 nov 2013 20:17 Berichten: 47 Woonplaats: Den Haag
Trainz Versie: 2010EE
Ik was mijn route Rotterdamse Metro kwijt geraakt, gelukkig had ik nog niet zo veel.
Ik ben opnieuw begonnen. De bovenleidingsmasten heb ik over het hele stuk van Binnenhof tot Graskruid gezet. Aan 1 kant staat de heg er weer en de fietspaden liggen er weer.
Alleen nog een vraagje? Vinden jullie het perron van Romeynshof te smal of is de breedte goed?
Geregistreerd: 03 nov 2013 20:17 Berichten: 47 Woonplaats: Den Haag
Trainz Versie: 2010EE
Op dit moment bezig met het bouwen van een fictieve Nederlandse stad 'Popcorn'. Het bedrijf wat er rijdt heet Stadsvervoer Popcorn (SVP). Er zijn verschillende OV-netten, denk maar aan trein, S-bahn, metro, sneltram, tram en bus. De S-bahn krijgt een zelfverzonnen naam die door Popcorn en de buiten liggende plaatsen rijdt.
Op dit moment ben ik bezig met de lijnennetkaarten maken maar die zien er niet zo goed uit. Wie kan mijn helpen?
Dit is de kaart van de Stadsdelen en wijken van Popcorn:
Dit is de kaart van de omgeving van Popcorn:
Dit is de treinkaart en S-bahn van Popcorn:
Dit is de metrokaart van Popcorn:
Dit is de tramkaart van Popcorn:
Dit is de totale OV-kaart van Popcorn:
Zoals je ziet zijn de lijnennetkaarten apart mooier dan samen. Wie kan mij helpen om een hele mooie duidelijke kaart te maken voor deze fictieve Nederlandse stad?
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen